gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Poszukujesz fotografa na wesele? Zobacz, na co zwracać największą uwagę!

Ślub to oczywiście jeden z najpiękniejszych dni w życiu właściwie każdego z nas – chyba nikt nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.


A zatem skoro tak, zazwyczaj pragniemy mieć z niego fantastyczne pamiątki, które pozwolą nam po latach wrócić do tych pięknych chwil – dlatego więc tak istotne jest, aby wybrać właściwego fotografa, który przygotuje nam fantastyczne zdjęcia! Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wybieraniu.


Ile właściwie zdjęć potrzebujemy?


Naturalną kwestią jest bez wątpliwości to, że pragniemy mieć jak najwięcej fotografii z tego najlepszego dnia. Jeśli jednak zaczniesz oglądać portfolia poszczególnych fotografów, szybko dostrzeżesz, iż jakość niekoniecznie idzie w parze z ilością. Jeśli fotograf obiecuje, że odda Ci na przykład dwa tysiące zdjęć z wesela, znaczy to praktycznie tylko to, iż odda Ci niemal wszystkie zrobione przez siebie zdjęcia. Będzie ich niewątpliwie wiele, jednakże po prostu niemożliwe jest, aby wszystkie te zdjęcia zachwycały swoim kunsztem – będą to po protu normalne zdjęcia dokładnie takie same jak te, które wykonałby Ci praktycznie każdy członek rodziny, gdybyś dała mu aparat. Jeśli chcesz mieć naprawdę piękne fotografie, wtedy bez wątpliwości musisz postawić na jakość zamiast na ilość.
image - firmy
Napisał: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dodatkowe atrakcje?


PQI
Napisał: Western Digital
Na podstawie: Western Digital


gadżet
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR


Jeżeli chcesz urozmaicić swoje zdjęcia, wtedy możesz zdecydować się także na różnego typu udziwnienia.


Aktualnie niezwykle modny jest dron, który zazwyczaj pojawia się przed kościołem. Zdjęcia czy nawet krótki filmik wykonany przy pomocy takiego drona oczywiście zachwycą wszystkich gości! Możesz także zrobić nietypową sesję plenerową.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:02:26
Tagi: aparat, Bor, fotograf