gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Czym jest czebol, z jakiego kraju pochodzi i co może wytwarzać?

Czy wiesz, że czebol to nazwa formy południowo-koreańskich konglomeratów? Były one wspierane przez władze wojskowe. Jednym z nich jest firma, jaka nosiła wstępnie nazwę Lucky Goldstar.


Przedsiębiorstwo to zostało stworzone kilkadziesiąt lat temu przez pana Koo In-Hwoi. Pierwszym produktem było radio A-501, jakie trafiło do sprzedaży w 1959 r. Dwa lata później w marketach zjawił się pierwszy automatyczny aparat telefoniczny: GS-1. W kolejnych latach LG wyprodukowało lodówki, telewizory i klimatyzatory czy pralkę. Teraz przedsiębiorstwo funkcjonuje w branży chemicznej czy telekomunikacyjnej oraz zatrudnia około 250 tys. członków personelu. Jest także czwartym pod względem wielkości przedsiębiorstwem w Korei Południowej. Produkty tego koncernu są do kupienia w przeszło stu krajach na całym świecie oraz mogą to być między innymi smartfony, kina domowe, suszarki, napędy optyczne czy projektory. Osobną grupą oferowanych towarów są te, które tyczą się klimatyzacji.


Mimo, że przedmioty tego koncernu są bardzo dużej jakości, są to zaLEDwie rzeczy martwe oraz mogłyby się kiedyś popsuć. Dlatego też LG zapewnia całkowite wsparcie oraz serwis wyprodukowanych przez siebie urządzeń. Również w mieszkaniu odbiorcy. Dla osób, które chcą ewentualną naprawę wykonać sami, korporacja przygotowała na swojej stronie on-line poradniki w formie video czy instrukcje obsługi.
Należałoby jednak wspomnieć, że dziś towary LG plasują się na czołowych lokatach w wielu branżowych rankingach dotyczących jakości przedmiotów. Znak firmowy firmy utrzymany jest w kolorystyce czerwono-szarej. Barwy te nie są dobrane przypadkiem. Są to zarezerwowane kolory, jakie w każdym wypadku występują wspólnie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 11:25:07
Tagi: LED, monitor, miejsca, market