gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Czy na dojazdach swoim autem można zarobić? I jak sprawa z kierowcami pojazdów dostawczych?

Powyższe dwa pytania od lat nurtują posiadaczy lokali. Jak opłacać pracownikom stawkę za przejechane odcinki? I w jaki sposób dokonać tego tak, by nie oskarżać kogokolwiek, o jeżdżenie innej ilości tras jedynie po to, aby otrzymać obfitszy zwrot? No i sprawa tego, z czym muszą liczyć się profesjonalni kierowcy, którzy oceniani są nawet na trasie.
Awind WIGA
Napisał: PR Solutions
Na podstawie: PR Solutions
Zegarki diesel
Niejeden pracodawca musi przede wszystkim korzystać z opcji oferowanych przez sprzęt elektroniczny. W sieci możemy znaleźć niejeden kalkulator kilometrówki i dzięki któremu będziemy mogli dobrze policzyć to, ile mamy wypłacić naszemu pracownikowi. Powinniśmy być jednak czujni, by dopisać wszystkie aktualne informacje. Samochody firmowe również można zaopatrzyć w GPS, który będzie w czasie rzeczywistym zaczytywać dokładną pozycję pojazdu. Dzięki temu pobraną trasę wraz z obrotami silnika wrzucimy do odpowiedniego programu a’la kalkulator kilometrówki i będziemy mieć dokładne dane finansowe. Powinno się również zaopatrzyć pracownika w odpowiednie narzędzie do spisywania płatności związanych z samochodem. Kiedy robiona jest ewidencja przebiegu samochodu program na smartfona lub tablet ułatwi wszystkie dane uporządkować oraz podsumować. Dzięki temu pracownik będzie miał wszystko prosto przedstawione, a my będziemy mogli to zestawić z pozostałymi użytkownikami. Niejeden ekspert drogowy powie, że to najlepsza alternatywa. Ewidencja przebiegu pojazdu programem to nowość, więc pamiętajmy, iż starsi kierowcy mogą mieć problemy z przestawieniem się. Trzeba więc zainwestować w odpowiednie szkolenia.


Nie zapomnijmy, że wszystkie zmiany należy pracownikowi zakomunikować oraz go do niej przygotować. Szkolenie, które przeprowadzi ekspert drogowy może być idealnym rozwiązaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-04 10:17:03
Tagi: komputer, tablet, informacje, ekspert