gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Mały nakład pracy – duża zmiana. Jak szybko odświeżyć mieszkanie małym nakładem pieniędzy.

Czasem przychodzi taki moment, że pragniemy zmiany we wnętrzach, w których każdego dnia przebywamy, jednak nie chcemy posunąć się do remontu, malowanie pokoi albo przestawiania mebli. Co możemy kupić, by odnowić wnętrze bez większych strat gotówki i bez czasochłonnych nakładów pracy?

Tuleje dystansowe
Pierwsza małą zmianą jest oświetlenie. Dodajmy kilka rozmaitych źródeł światła, by przywrócić pomieszczeniom miły charakter. W tym celu nie potrzebujemy w ogóle szukać wielkich, drogich lamp. Czasami można tylko podmienić klosz na nieco bardziej przejrzysty, można kupić na przykład taki zrobiony z papieru, lub ułożyć przy lustrze zyskujące popularność w ostatnim czasie "cotton balls".

Nawet zwykłe światełka choinkowe o ciepłym, przyjemnym dla oka świetle, możemy wsadzić do większego, wysokiego wazonu, i uzyskać w ten sposób oryginalną ozdobę. Każde światełko postawione obok lusterko będzie podwajało swoją moc. Warto o tym pamiętać i zastosować ten pomysł zwłaszcza w pomieszczeniach, do których słońce prawie nie dochodzi. Dobrze jest postawić także jakąś roślinkę na półeczce z lustrem, ponieważ przez odbicie i podwojoną ilość zielonego będzie sprawiał pozór bujnego. Drugim sposobem aby odmienić wnętrze będą ładne zdobycze z obniżki po sezonie. Tu mamy duże pole do popisu, ogranicza nas wyłącznie półka z napisem „wyprzedaż”.Przedmiotom kupionym na wyprzedaży, jeżeli nie są zniszczone, można ofiarować drugie życie przemalowując je albo używając ich do innego celu, niż są przeznaczone. Kubek z uszkiem jako doniczka na kaktusa, porcelanowa popielniczka jako pudełko na bransolety, mała drabinka jako stojak na gazety - pomysłów jest naprawdę dużo jedynie trzeba ruszyć głową. Następnym sposobem na odmianę mebelków będzie zmiana uchwytów i dołożenie eleganckich tulei - sklep z elektroniką - MS elektronik.
Tuleja dystansowa zrobiona jest z różnych materiałów, by ożywić gabloty kupmy te z niklowanego mosiądzu albo stali nierdzewnej. Będą eleganckim dodatkiem odmieniającym na przykład gablotkę. Tuleja dystansowa wykonana z tworzywa zda egzamin również jako alternatywa do nóg przy meblach. Jeśli mamy fragment ściany do zagospodarowania i pustą ramę na pejzaż czy zdjęcie, ale brakuje nam pomysłu na wsad, zawieśmy pustą ramę. Efekt będzie dość ciekawy. Jak widać tanich sposobów jest dość dużo, trzeba tylko trochę kreatywności i chęci do dokonywania zmian.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-27 12:29:42
Tagi: światło, remont, filiżanka, wyprzedaż, lustro