gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Drony na służbie bezpieczeństwa. Fotki z drona oraz ich praktyczne zastosowanie

Odkąd te latające maszyny z możliwością rejestrowania obrazu pojawiły się w Polsce nie miały za poważnych zadań. Początkowo korzystano z nich głównie w ramach rozrywki. aby zrobić zdjęcia podczas rodzinnych uroczystości i tak dalej.
Jednakże parę lat sprawiło, iż wymyśliliśmy im inne zadania.


sklep - malunek
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Mimo że ciągle wydaje się nam, iż zobaczyliśmy już wszystko, nadal zaskakują nas innowacyjne maszyny, które da się nabyć w sklepach z elektroniką. Tak samo było z dronami - wielu było zaskoczonych, jak ogromne możliwości daje wykorzystywanie z inteligentnej technologii. Zaraz potem rozpoczęła się moda na drony (dron gopro karma) - kupowano je w formie prezentu na Święta, wykonywane przez nich zdjęcia zalewały portale społecznościowe, każda sesja w plenerze musiała zawierać co najmniej kilka zdjęć wykonanych z drona i tak dalej. Zdjęcia z drona - zupełna innowacja w fotografii - zrobiły wielką karierę (http://dronerescue.pl/). Jednakże gdy emocje trochę opadły, zaczęto zastanawiać się, jak można jeszcze wykorzystać te niezwykłe urządzenia. Okazało się, że istnieje wiele sfer naszego życia, jakie w żadnym wypadku nie mają powiązania z rozrywką, w jakich takiego rodzaju zdjęcia doskonale się sprawdzają. Na pewno będą to każdego typu inwestycje, szczególnie te, które dotyczą rozległego obszaru. Wykonanie zdjęć z drona daje o wiele lepszy obraz, poprzez co każda inwestycja może zostać ze szczegółami zorganizowana (nietuzinkowe informacje są na dronerescue.pl). Drony (dron gopro) wspaniale sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie konieczne są do przeprowadzenia wszelkie inspekcje techniczne.
Zrobienie zdjęć z lotu ptaka albo nagranie filmu z tej perspektywy pozwala na dokładne poprowadzenie kontroli zwłaszcza tam, gdzie wcześniej była ona uniemożliwiona lub wyjątkowo trudna. Zastosowanie dronów w tym wypadku znacznie usprawnia przeprowadzenie inspekcji i zmniejsza jej koszty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-09 10:43:48
Tagi: sklep, serwis, IT, kupić