gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Nowoczesne telefony od Samsunga. Na co trzeba zwrócić uwagę?

Świat produktów mobilnych a w szczególności telefonów komórkowych, czyli tzw. smartphonów rozrósł się w ostatnich latach do niezwykle wielkich rozmiarów. Ilość dostępnych propozycji, rodzajów smartphonów jest naprawdę duża. Jest to na rękę na pewno na rękę dla większości użytkowników, jacy mogą dobrać właściwy telefon do swoich potrzeb.


Mimo ogromnej urozmaicenia dostępnych firm, na rynku wyróżnia się zdecydowanie kilka koncernów a jednym z nich jest Samsung.
samsung
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Koreański gigant plasuje się w czołówce producentów. Każdego roku wprowadza topowe modele, które sprzedają się w prawie każdym zakątku na świecie. Portfolio Samsunga to przede wszystkim rodzina Galaxy, zaczynając od wcześniejszych ale wciąż niezawodnych i pożądanych telefonów, a więc min.: Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, większy Samsung Galaxy Note 4 bądź też jeden z nowszych, tańszych telefonów - Samsung J5. Koniecznie zobacz: na tej stronie. Wszystkie wskazane telefony pracują na różnych wersjach platformy Android, z stworzoną przez koreańską markę nakładką TouchWiz. Pierwszy z wspomnianych smartphonów a więc Samsung Galaxy S2 został zaprezentowany w 2011 roku z systemem Android w wersji 2.3 a więc “Gingerbread” lecz był później podnoszony do wersji “Jelly Bean”. Natomiast Samsung Galaxy S3 orazSamsung Galaxy Note 4 zostały wypuszczone na rynek działając z systemem “KitKat” z opcją aktualizacji. Jeżeli chodzi o system “Lollipop” to działa on w telefonie Samsung J5. Warto nadmienić, że koreańska firma dba o to aby telefony z wcześniejszymi wersjami systemu były właściwie aktualizowane (w miarę technicznych możliwości) do najnowszych odsłon platformy Android.


Samsung J5 a więc najmłodszy gadżet spośród
galaxy
Napisał: Meraj Chhaya
Na podstawie: http://www.flickr.com
wszystkich wymienionych smartphonów to bardzo dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy myślą o kupieniu niezawodnego telefonu w dobrej cenie. Sprawdź: www.ceneo.pl/32504000. Wyposażony w tylną kamerę o matrycy 13MPX włącznie z fleszem LED. Dodatkowym plusem jest 5 calowy ekran HD Super Amoled na którym przeglądanie zdjęć bądź też artykułów internetowych będzie wysoce komfortowe. Samsung Galaxy S2 i Samsung Galaxy S3 są wyposażone odpowiednio w 8MPX aparat. Jeśli ktoś przede wszystkim zwraca uwagę na właściwą wielkość wyświetlacza, to dobrym wyborem będzie Samsung Galaxy Note 4. Smartphony od koreańskiej firmy to urządzenia, które będą działać przez długi czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-20 15:04:13
Tagi: aparat, telefon, Android