gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W jaki sposób technologia odmienia świat? Co w ostatnim czasie jest godne uwagi?

Rozwój technologii ma plusy i minusy, ale jakby tak się zastanowić, to większa jest ilość tego typu dobrych stron. Po prostu każdy z nas korzysta z tego typu możliwości, ponieważ ułatwiają życie, sprawiają, że życie jest bardziej wygodne.


Podzespoły
Napisał: Gareth Halfacree
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co pewien czas pojawiają się nowe wynalazki, które dość szybko stają się powszechne. Przecież jeszcze nie tak dawno telefon komórkowy to było odkrycie, a aktualnie większość ma smartfony.


kolorowe etui na telefon
Napisał: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com


I tak to wygląda w dużej ilości sytuacji. ”Komórka” to było w sumie coś na początku trudno dostępnego dla większości, jako zjawisko co występowało jedynie w filmach. Aktualnie można się pośmiać z tego, jak dużym zainteresowaniem cieszyły się “wielkie cegły”, co oznacza pierwsze, wielkich gabarytów, telefony komórkowe.
Taki przykład jest oczywisty dla wszystkich, lecz w tym wpisie skupimy się na czymś bardzo aktualnym, co także jeszcze kilka lat temu było w sferze marzeń, a dziś staje się rzeczywiste dla coraz większej ilości ludzi. Takim czymś są z pewnością filmy z drona, które zrewolucjonizowały nagrywanie różnych filmików, czy to w kwestii profesjonalnej czy bardziej amatorskiej (filmy z drona). Dzięki temu nie musimy wynajmować ekipy z helikopterem, ponieważ bez problemu nakręcimy ujęcia z lotu ptaka.


Ale drony to nie tylko wsparcie w takich działaniach, bo przecież dzięki dronom poprawia się poszukiwanie zaginionych osób. Przy ich pomocy jesteśmy w stanie jak najbardziej odnaleźć zaginione osoby.


Można sprawdzać duży teren, więc to co kiedyś wymagało działania dużej ekipy, aktualnie jesteśmy w stanie przeprowadzić za pomocą drona (poszukiwania zaginionych osób). Jak widzimy więc taka technologia oferuje więcej dobrego niż złego, nie ma tu żadnych wątpliwości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-08 10:38:01
Tagi: lot, nagrywanie, drony