gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Nowoczesne systemy zarządzania - besprzecznie zyskują na popularności

Stare przysłowie mówi, że potrzeba jest matką wynalazków. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak w tej chwili zyskuje ona nieco odmienne oblicze niż niegdyś.


sterowanie światłem
Napisał: Andrea DG
Na podstawie: http://www.flickr.com


systemy inteligentne
Napisał: Pixers
Na podstawie: Pixers


dom
Napisał: Senado Federal
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie chodzi już bowiem tylko o zaspokajanie elementarnych pragnień, ale także dążenie do jak największego komfortu i zmniejszenia „trudu” jaki wkładamy w codzienne funkcjonowanie. Po co podnosić się z fotela, ażeby zapalić światło, jeżeli można to zrobić bez ruszania się z miejsca przy pomocy jednego przycisku na pilocie? Brzmi niewiarygodnie. To jednak wcale nie jest futurystyczna opowieść, lecz rzeczywistość, która dzieje się „pod naszym nosem”. Argumentów potwierdzających ową tezę nie trzeba daleko szukać. Sterowanie światłem stanowi zaledwie „kroplę w morzu” przykładów - http://ospel-presto.pl/dlaczego-presto/. Branża usług informatycznych prężnie się rozwija, natomiast nowatorskie inteligentne systemy rozwiązania . Są nader funkcjonalne, ekologiczne oraz - co niemniej istotne - ekonomiczne. Pozwalają sporo zaoszczędzić. Dzięki wykorzystaniu różnych czujników budynek reaguje na wszystkie zmiany zachodzące zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu.


Takie technologie prowadzą do zwiększenia komfortu, a także zminimalizowania kosztów eksploatacji oraz liczby zanieczyszczeń docierających do atmosfery. Należy nadmienić, że przedstawione rozwiązania stają się coraz bardziej dostępne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-08 10:45:59
Tagi: oszczędności, zysk, miejsca, element