gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W jaki sposób zadbać o rozwój własnego przedsiębiorstwa z branży IT?

Najcenniejszym skarbem niemal każdej firmy są jej pracownicy. Ten na pozór oczywisty fakt jest częstokroć zapominany przez właścicieli wielu przedsiębiorstw.


szkolenia ISTQB
Na podstawie: searchmarketingpost.com


systemy plm
Napisał: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
aparat


A tylko zaangażowany i odpowiednio zmotywowany podwładny to gwarancja sukcesu dla całej firmy.


Przede wszystkim branża informatyczna to dziedzina, w jakiej ciągle należy troszczyć się o rozbudowę kompetencji własnych pracowników. Technologia zmienia się w bardzo mocnym tempie, pojawiają się coraz to nowsze narzędzia, rozwijane są obecnie wykorzystywane języki tworzenia oprogramowania i aplikacji. Żeby nadążyć za tymi zmianami konieczne są szkolenia z konkretnej dziedziny. W ostatnich latach dużą popularnością mogą pochwalić się szkolenia ISTQB, czyli szkolenia z zakresu jakości oprogramowania dla testerów. Jakość aplikacji jaką dostarczamy klientowi albo tak zwanemu end userowi jest szalenie istotna. Dlatego też niezmiernie istotne jest żeby kadra testerów w naszej firmie miała jak najbardziej rozbudowane kompetencje z obszaru jakości oprogramowania oraz możliwie największą wiedzę z tej dziedziny.


Oprócz inwestycji w samych pracowników dobrze jest także zatroszczyć się o dobór odpowiednich narzędzi, jakie sprawią, że praca naszym zespole będzie przebiegała na właściwym poziomie. Do tego typu narzędzi możemy zaliczyć systemy PLM, a więc programy zarządzania cyklem życia produktu.


Systemy PLM zapewniają kompleksowe kierowanie procesem informacji od wstępnej fazy powstawania produktu, poprzez jego wytwarzanie oraz utrzymywanie. Dzięki całościowemu ogarnięciu całości procesu mamy większą możliwość na wzrost produktywności i efektywności działania naszego biznesu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-05 16:26:01
Tagi: program, pracownicy, dane