gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakim sposobem odpowiednio zadbać o nowy telefon komórkowy?

W współczesnych czasach już praktycznie każdy ma własny telefon komórkowy - zwykle jest to telefon o sporym wyświetlaczu, tak zwany smartfon. Jeśli Ty również taki masz, niewątpliwie wiesz dobrze, jak niesamowicie wygodny jest tego rodzaju telefon - na dużym wyświetlaczu widać praktycznie wszystko. Jednocześnie jednak tak wielkie telefony są mocniej podatne na różnego rodzaju uszkodzenia - czy wiesz już, jak właściwie dbać o własny telefon?
Główna zasada - pokrowiec


Jeśli masz wielkiego smartfona, niewątpliwie powinieneś przede wszystkim inwestować w pokrowiec na telefon. Dzięki niemu bez wątpliwości unikniesz duże liczby możliwych uszkodzeń. Jeżeli masz przykładowo Huawei P8 Lite etui bez wątpienia niezwykle Ci się przyda - zwykle bowiem telefony tego typu są bardzo podatne na uszkodzenia (etuo.pl). Jeżeli będziesz miał pokrowiec na telefon, zazwyczaj nic mu się złego nie stanie nawet przy upadku z dużej odległości.


Kolejna szybka na ekranie


inteligentny dom
Napisał: Scott Lewis
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli nosisz telefon przykładowo w torebce, wówczas bez wątpienia borykasz się z kłopotem porysowanego ekranu. Jest na to świetna rada - możesz kupić specjalną szybę z hartowanego szkła, która prawdopodobnie nie zbije się nawet przy upadnięciu z wysokości (http://etuo.pl/etui). Koszt zakupu tego rodzaju szybki jest naprawdę nieduży, a z pewnością się opłaci - szyba za kilkadziesiąt złotych będzie w stanie chronić Twój telefon nie tylko przed rysami, ale także przed poważnymi uszkodzeniami.
Właściwa ochrona to podstawa!
Jeśli zainwestujesz w ochronę swojego telefonu, na pewno nie będziesz tego żałować. Wystarczy praktycznie kilka złotych żeby czuć się naprawdę bezpiecznie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-14 16:17:09
Tagi: ekran, zakup, pokrowiec