gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

We teraźniejszym świecie nie możemy być nierozpoznawalni.

Źródła tego znajdują się oczywiście w bardzo dużej mierze po naszej stronie. Rejestrujemy się w sieci na wielu portalach i stronach zostawiając po sobie pozostałości.


wymiana okna
Napisał: Winkhaus Polska Beteiligungs
Na podstawie: Winkhaus Polska Beteiligungs


komputer - rzut
Napisał: Medialab Katowice
Na podstawie: http://www.flickr.com


Te pozostałości osobistej obecności to oczywiście nasze dane osobowe. Czasami otwierając własną skrzynkę email zastanawiamy się, skąd konkretne firmy mają nasze dane i z jakiego powodu jest ich tak dużo, a nasza poczta wciąż tonie w wszelkiego rodzaju promocjach mających nas nęcić nas do kupienia jakichkolwiek towarów http://dcn.pl/s35_administracja_bazami_danych. Otóż jasne bywa to, że logując się na którejś witrynie zostawiamy własny adres mailowy i za każdym razem wyrażamy zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W takich momentach bardzo często nie zdajemy sobie sprawy, że dokładnie z tej przyczyny informacje o nas będą wykorzystywane przez inne firmy. To bardzo dużych rozmiarów proceder, bo bywają firmy dla których masowa wysyłka listów to nie jest problem. Z tej przyczyny nie jedynie drogą mailową przychodzą do nas wszelakie foldery promocyjne, lecz i tradycyjną warto sprawdzić na www.dcn.pl. Współczesna zaawansowana technika w jeszcze większym stopniu wszystko usprawnia. Jasne że w niektórych z nas taka korespondencja wywołuje podenerwowanie. Zupełnie bezpodstawnie. Po prostu żyjemy w czasach, że w inny sposób po prostu się nie da.
Jeżeli w żadnym miejscu nie rejestrowalibyśmy się, zostalibyśmy niebywale w tyle nie jedynie za technologią, lecz także za wszystkimi innymi. Nie powinno się, bo profity jakie daje nam taka technika bywają rzeczywiście o wiele większe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-10 14:32:10
Tagi: moc, firm, produkt, internetowy