gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W tym roku na rynek trafi nowoczesna kamerka marki GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Firma GoPro jest bezwzględnym liderem, jeśli chodzi o sprzedaż małych kamerek do rejestrowania najróżniejszych wyczynów sportowych. Korzystają z nich zawodowi sportowcy oraz zwykli miłośnicy sportów ekstremalnych.


Najnowsza kamerka marki GoPro 5 Black zadebiutuje na rynku w ostatnim kwartale 2016 roku.


restauracja
Napisał: Edsel Little
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jest to dość spore spóźnienie, jednak jeżeli wierzyć ekspertom, jest na co czekać. Nowe urządzenie będzie rewolucyjne pod licznymi względami. GoPro 5 Black będzie mieć możliwość nagrywania obrazu w rozdzielczości 6K, co oznacza wyjątkowo wspaniałe nagrania sprawdź na www.gohero.pl . Kamera powinna także mieć pojemniejszy akumulator niż przeszłe modele, co zagwarantuje dłuższy czas rejestrowania. Jest to niezmiernie istotne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające zapuszczenia się w odludny teren.


lot
Napisał: Arkadiusz Sikorski
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przeważnie kamerki GoPro montuje się na kasku albo przykładowo na ramie roweru. Jeżeli jednak pragniemy rejestrować film z ręki, to świetnym pomysłem będzie zaopatrzenie się w ręczny stabilizator gimbal GoPro dedykowany do kamerek tej marki. Dzięki niemu obraz na filmie będzie stabilny, co znacznie wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będzie można też naładować urządzenie oraz zgrać filmiki. Gimbal GoPro umożliwia też sterowanie kamerką we każdej płaszczyźnie, co znacząco usprawnia nagrywanie gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal.


W wypadku gdy chcemy zakupić produkty GoPro, świetnym pomysłem będzie zaglądnięcie do Netu, aby porównać ceny w rozmaitych sklepach. Być może uda nam się znaleźć wyjątkowe okazje i trochę zaoszczędzimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-02 12:54:12
Tagi: czas, sklep, moc