gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Dorabiasz na budowie? Zdecyduj się prosty wytrzymały telefon komórkowy.

Smartfon zagościł już na dobre w większości polskich domów. Używamy go w domu, pracy, szkole, w drodze na zakupy…praktycznie wszędzie. Wbrew pozorom istnieją jednak przypadki, gdy smartfon nie sprawdzi się w pracy.


telefon na budowę
Napisał: Janderson.L
Na podstawie: http://www.flickr.com


stykówka - wakacje
Napisał: Łukasz Miśkiewicz
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jakie to sytuacje?


prosty telefon
Napisał: controlarms
Na podstawie: www.flickr.com


Istnieją profesje, które nie sprzyjają posiadaniu smartfona. Dotyczy to szczególnie tych profesji narażonych na ryzyko upadku bądź upuszczenia, jakby nie patrzeć, dosyć delikatnego urządzenia. Szczególnie plac budowy nie jest najlepszym miejscem na tRzymanie przy sobie tego rodzaju telefonu. W takich miejscach, jak plac budowy czy warsztat samochodowy dobrym wyborem będzie prosty telefon na budowę, który nie jest tak wrażliwy na upadki jak spora część najczęściej stosowanych teraz smartfonów- maxcom.pl.


A jak wybrać telefon na budowę? Najistotniejsze jest aby posiadał mocną obudowę i jak najmniej szklanych elementów, które łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Patrząc na koszty kupna smartfona o wiele lepiej jest nabyć prosty i tani telefon, który posłuży nam przede wszystkim do kontaktowania się z innymi ludźmi- http://www.maxcom.pl/produkty/telefony-komorkowe/classic.


Jeśli Twoja profesja związana jest z budową albo np. mechaniką samochodową, pomyśl, czy nie warto zakupić osobny telefon przeznaczony tylko do pracy, aby nie narazić się na niepotrzebne koszty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-28 15:47:31
Tagi: Rzym, miejsca, miejsce, urząd, samochod