gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

W jakiego typu gry komputerowe możemy grać w przeglądarkach?

Skoro zastanawiasz się, czym wyróżniają się multiplayery, zatem znacznie bardziej popularne gry przeglądarkowe od pozostałych gier, to już na pierwszy rzut oka dostrzeżemy parę znamiennych różnic. Po pierwsze, te gry zwykle odbywają się w okresie rzeczywistym.
Styczniki


Czyli skoro w danej grze potrzebujemy na przykład dwóch godzin na wykonaną akcję, to rzeczywiście dwie godziny będą do takiego celu niezbędne.


sprzęt fotograficzny od Sony
Napisał: Kitmondo Marketplace
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z pewnością pamiętasz starsze gry na pierwszych komputerach,w których trzeba było ułożyć pasjansa na pulpicie, albo też odszukać wszelkie bomby w saperze. Natomiast inne gry, należy było instalować już na twardym dysku. Łączyło się to zazwyczaj z ograniczoną pamięcią na komposterze. Obecnie już na szczęście nie mamy tych problemów. Rozpocznijmy od takiego, iż wystarczy nam uruchomiona przeglądarka, w której wpiszemy znany serwis z grami tymi niczym np. angry birds stella pop. Tam rzeczywiście będziemy mogli zobaczyć jakie gry posiadamy w ogóle do wyboru.


Bardzo szybko można dostrzec, że posegregowanie tematycznych gier, pomaga graczom szybciej znaleźć swoje ulubione. Jednym osobom do zrelaksowania się wystarczą standardowe kulki, które układa się kolorystycznie, a dla pozostałych znowu to musi być coś ambitniejszego, jak przykładowo call of duty: black ops III. Na przykład dla dziewczyn również są dedykowane konkretne gry. Dla nich przygotowano chociażby różnego rodzaju przebieranki, tworzenie stylizacji, lub też makijaży. Zazwyczaj są to gry, które posiadają jedynie parę etapów i są rzeczywiście banalnie łatwe. Ale wszak właśnie o to idzie, żeby zupełnie wyłączyć własne mózgi z myślenia . Każdego dnia zresztą możemy próbować całkowicie innej gry, aż w końcu trafimy na najlepszą.


Wiele z gier w przeglądarkach ma dobrą grafikę, zatem zapewnia także radości wizualnej. Zostać potrafi daleko im do gier z pierwszych witryn gazet branżowych, jednakże potrafią wciągnąć tak samo intensywnie. Starsze osoby często wolą gry logiczne, karciane, wymagające zastanowienia się.
Z takiego względu wielką wartością jest możliwość zapisania gry i odłożenia kolejnej akcji na później. Powoduje to, że wirtualne partie kart i szachów można rozgrywać tak samo długo i emocjonująco, jak prawdziwe gry w rzeczywistym świecie. Co więcej, dzięki temu wolno z znaleźć osoby, które uwielbiają te same zabawy w podobnym stopniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 11:23:39
Tagi: WD, dysk, temat