gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Każde miasto musi jak najwięcej się reklamować, żeby przyciągać jak najwięcej turystów i potencjalnych inwestorów.

Idealną formą tego rodzaju reklamy jest film


Każde miasto ma swoje konkretne walory, którymi może przyciągać przyjezdnych, jednakże nie wszyscy je poznają, jeśli nie będą one stosownie promowane.


Aparat cyfrowy BenQ P1410
Napisał: BenQ
Na podstawie: BenQ


obrazeczek - dom
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


W tym celu najlepiej nadają się różnego rodzaju reportaże filmowe.


Odbiorcy preferują tą formę informowania, jaką jest film, zwłaszcza jeśli jest on w praktyce ciekawie zmontowany. W tym przypadku liczą się przede wszystkim wrażenia estetyczne, stąd też doskonałej jakości obraz i dźwięk są podstawą. Rzecz jasna pod uwagę warto także brać czas emisji – nie powinien być on długi, żeby nie zniechęcić odbiorcy już na wstępie do obejrzenia - tu o Nox Media.


XP 90C  Radiator
Napisał: night-modders.com
Na podstawie: night-modders.com


Filmy promocyjne Śląsk to jeden z typów narzędzi, jakie można stworzyć na potrzeby promocji miasta, jednak bardzo pożyteczny. Można je puszczać na telebimach, ale również w formie reklamy telewizyjnej, czy na rozmaitego rodzaju wydarzeniach, jak kongresy bądź festiwale. Możliwości jest więc dużo. Jeśli film (Magic Eye) będzie odpowiednio zmontowany, podczas kilku minut będzie mógł przedstawić piękno danego miasta – jego urodziwe krajobrazy, mieszkańców, tradycyjne zwyczaje, czy nietypowe miejsca, które warto zobaczyć.


Rzecz jasna należy pamiętać, że dany film (pozostałe informacje na stronie http://cyfrowe.pl/Niemniej fachowe agencje reklamy, które mają własne wytwórnie montażowe lub współpracują z takimi firmami, nie mają żadnego problemu z przygotowaniem jak najlepszej wizji miasta.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-03 10:28:21
Tagi: montaż, prezent, firma, dane