gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Xperia c6603, Xperia ultra, Xperia x2 - jak nie przepłacać i wybrać idealny smartfon?

Na rynku znajduje się już tyle smartfonów, że idzie się pogubić. Żeby ułatwić sobie sprawę, należy zacząć od określenia swoich oczekiwań i budżetu, jaki możemy przeznaczyć na zakup smartphona.
komputer
Napisał: vetaturfumare
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli potrzebujesz komórki z zastosowaniem do dzwonienia i surfowania po sieci, to możesz rozejrzeć się po podstawowych modelach producentów, których ceny zaczynają się już od kilkuset złotych. Osoby chcące mieć szersze zastosowanie komórki, czyli np. lubiące wykonywać sporo zdjęć oraz kręcić filmiki mogą dołożyć kolejne kilkaset złotych i wybrać smartfon z wyższej półki cenowej. Sony xperia c6603 jest jednym z modeli, który jest szybki, dosyć długo trzyma baterię i zawiera w swoim wyposażeniu dobrej jakości aparat. Co do pamięci smartphona, nie warto się nią kierować przy wyborze konkretnego modelu, bo w praktycznie każdym telefonie jest możliwość instalacji karty zewnętrznej, która w obecnych czasach kosztuje naprawdę niewiele.


kuchenka mikrofalowa
Napisał: Candy Polska Sp. z o.o
Na podstawie: Candy Polska Sp. z o.o


Trochę droższy, lecz tak samo wartościowy model xperia ultra to doskonałe rozwiązanie, z przeznaczeniem szczególnie dla kobiet. Choć smartfon jest dość duży, jest niesamowicie cienki, dzięki czemu powinien się zmieścić się w każdą kieszeń torebki. Użytkownicy, którzy zakupili ten model chwalą jego wysoką jakość wykonania i duży wyświetlacz, ułatwiający obsługę smartfona - http://www.ceneo.pl/28538840.


Dla osób lubiących klawiatury wart uwagi okazać się może model Sony xperia x2. Choć niewielki, posiada wbudowaną klawiaturę querty. Pamięć modelu będzie wymagała jednak uzupełnienia, co zupełnie nie stanowi kłopotu przy współczesnych kosztach kart zewnętrznych - doskonała oferta.


Smartfon to urządzenie, które - przede wszystkim - ma być dla nas wygodne i dopasowane do naszych oczekiwań, potrzeb oraz stylu życia.
Jak przekonało się wielu użytkowników, kierowanie się modą na konkretną markę czy też model nie zawsze spełni nasze oczekiwania. Warto więc, żeby na początku dokładnie móc określić, co potrzebujemy i zapoznać się z testami konkretnego smartphona. Wtedy wybór powinien stać się oczywisty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-23 10:58:50
Tagi: Komórka, gry, wagi, jakość