gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Smartfon w zasięgu ręki, czyli niedrogie modele dla każdego

Smartphony zdominowały cały światowy rynek. W wyniku tego ceny na smartfony z roku na rok spadają do tego stopnia, że już prawie każdy może sobie na niego pozwolić.


Rozwój technologii w dwudziestym pierwszym wieku sprawił, że wkroczyliśmy w tzw. epokę smart.
Mikrokomputer
Napisał: Kingston Technology
Na podstawie: Kingston Technology


I współcześnie wszystko właściwie mamy smart – smartfon, smart dom, auta smart. Samo smart wiąże się z użyciem nowych urządzeń, nowych funkcji jak również nowatorskich technik obsługi, które mają nam ułatwiać coraz to szybsze życie. Co więcej, te tzw. smart rozwiązania są już na tyle popularne, że ceny ich nabycia z każdym rokiem spadają. To z kolei sprawia, że coraz więcej osób może sobie na te technologie pozwolić. Na przykład, jeszcze do niedawna smartfon uważany był jako produkt luksusowy, bo nie każdy mógł sobie pozwolić na telefon w cenie rzędu 1500-2000zł. Obecnie niewiele droższe są już znane na rynku iphony, a dobrego smatfona można zdobyć już za kilkaset złotych. Takim przykładem są choćby modele komórek, tj.: nokia n86, nokia n90, nokia n93i, nokia x dual sim. W najlepszych cenach znajdziesz je tutaj strona z nokią n90.


Dysk WD SiliconEdge™ Blue™
Napisał: Tabasco PR
Na podstawie: Tabasco PR


Współcześnie na świecie prawie każda osoba posiadająca w swoim wyposażeniu komórkę stosuje właśnie smartfona.
Przez smartfona możemy łączyć się z Internetem, pisać z innymi ludźmi poprzez Whats’up-a czy Snapchata ale także – przede wszystkim – pobierać pełno gier i aplikacji, które codziennie wspomagają nasze życie, ale również kupować, pobierać kody rabatowe i – co jest coraz bardziej popularniejsze także w Polsce – płacić za zakupy przy użyciu właśnie smartfona. Nokię N93i i dual sim znajdziesz tutaj informacje w serwisie.


Nic więc dziwnego, że na ulicy spotyka się dziś tak dużo ludzi gapiących się w swoje „smart”, w których mieści się już ich cały świat.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-23 11:00:44
Tagi: Internet, model, samochód, świat, koszt