gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Zakup używanego telefonu bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie potrzebują wielkich, wydajnych urządzeń.

Na rynku smartfonów widać zwiększającą się gonitwę za wydajnością i rozmiarami. Normą są aktualnie urządzenia które mają ekrany na 5 cali, wydajne procesory czy bardzo dużą pamięć.


Ultraprzenośny dysk od Toshiba
Napisał: TOSHIBA
Na podstawie: TOSHIBA


W tej technologicznej pogoni coraz bardziej umyka projektantom podstawowa funkcja tych sprzętów, czyli dzwonienie. A także to, że są ludzie, którzy wcale nie będą potrzebować tak mocnych parametrów, bo po prostu nie będą ich wykorzystywali. I takie osoby często będą sięgać po smartfony używane, które zakupione w dobrym stanie będą mogły jeszcze długo służyć. Bardzo dobrym wyborem dla tego typu osoby może być na przykład core samsung, ten model sprzed kilku lat posiada podzespoły spokojnie wystarczające do codziennego, wygodnego użytkowania. Doskonale w tego typu zastosowaniach poradzi też sobie desire s, http://www.ceneo.pl/26725818 premiera którego odbyła się w 2011 roku.


Z używanymi telefonami jest jedynie taki kłopot, że niekiedy mogą mieć słabe baterie. Jeżeli bateria przestaje powoli trzymać, ale jeszcze daje sobie radę, to dobrym rozwiązaniem może tu być na przykład powerbank digital box. W razie braku prądu można smartfon podłączyć do takiego powerbanka i bateria zostanie z powrotem naładowana. Jednak czasami baterie będą w takim stanie, że użytkowanie smartfona staje się mocno uciążliwe. W takiej sytuacji najlepiej jest pomyśleć o wymianie ich na nowe.


Biały smartfon
Napisał: Maurizio Pesce
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednak akcesoria oryginalne są stosunkowo drogie, więc spora część klientów wybiera znacznie tańsze, a równocześnie dobrej jakości zamienniki, przykładowo firmy cameron sino - ceneo.pl.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-20 11:50:44
Tagi: projekt, ekran, model, telefony, smartfon, klientów, digital