gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Wybór smart fonu – podążać za modą czy pozostać przy klasyce

Przy dzisiejszym stopniu postępu technologii nie zaskakuje nikogo fakt, iż coraz większa ilość osób, które mijamy przechodząc po ulicy trzyma w ręce smart fon. Zwłaszcza, że teraz są one niczym mini komputery i z ich pomocą możemy zrobić niemal wszystko – już nie tylko pokonwersować czy odczytać smsy, ale dokonać płatności, włączyć GPS, czy zakupić wypatrzoną sukienkę.


Co interesujące – z tego typu smartfonów korzytają również starsi, to pokazuje jak duży zasięg posiada to zjawisko.


Notebook z serii Dell Latitude
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Kingston Technology
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com


Aktualna oferta telefonów jest tak szeroka, że niezwykle trudno jest nam zakupić ten dobry. Naturlanie istnieje mnóstwo stron internetowych czy for, na których możemy znaleźć potrzebne nam inFormacje, w sieci wiele jest recenzji danych smartfonów, które z pewnością ułatwiają nam podjęcie decyzji. Jednakże nie powoduje to, iż wybór ten staje się łatwy, zwłaszcza, że obecnie ciągle zostają wypuszczane coraz to bardziej ulepszone modele z duzą ilością funkcji. W jaki sposób w tym całym natłoku znaleźć naprawdę dobry telefon?


Poruszając ten temat, warto powiadomić o powrocie na rynek firmy motorola, która teraz trochę zapomniana, niegdyś była jedną z najbardziej znanych marek produkujących telefony - http://ceneo.pl/16624535. Do wypuszczonych modeli należą takie jak motorola defy mb525, czy motorola defy mini – czyli znane obecnie smart fony z dotykowym wyświetlaczem, jeżeli chcemy poczytać więcej o ich paRAMetrach wystarczy wyszukać ich nazwy w sieci. Ukaże się nam sporo stron na których wyszukamy niezbędne nam dane.


Do następnych modeli wypuszczonych przez firmę motorla modeli zaliczymy, motorola milestone 2, czyli fuzję ekranu dotykowego i klawiatury dla tych, którzy ciągle życzą sobie posiadać możliwość korzystania z klawiatury,oraz motorola razr2 v8, Komórka z tak zwaną klapką, czyli klasyczny model, który został zapamiętany jeszcze z minionych lat - Grupa Allegro.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-09 12:13:47
Tagi: GPS, telefon, Komórka, Forma, RAM