gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Czy etui na komórkę jest naprawdę potrzebne?

Nowy smartphon zawsze daje wiele radości. Na początku staramy się jak najtroskliwiej o niego dbać. Z czasem, kiedy euforia po zakupie mija, traktujemy nowy smartphon jak poprzedni – właśnie dlatego konieczne jest odpowiednie etui.
Na rynku znajduje się olbrzymia oferta etui do telefonu. Niekiedy można niemal zwariować od wszystkich kolorów, wzorów oraz tworzyw, z jakich są wykonane. Bardzo często ważną rolę pełni nasz gust i własne preferencje. To jednakże nie koniec – by wybrać odpowiedni case na telefon, należy przemyśleć kilka możliwości i je sprawdzić.


Przed zakupem takiego etui trzeba dokładnie zweryfikować, czy jego rozmiar pasuje do naszego smartphona. Wygląda to na banalne, jednak często, zwłaszcza podczas zakupów w Internecie o tym nie pamiętamy i kupujemy to, co zwyczajnie wpadnie nam w oczy. Warto zatem na początek zobaczyć, czy dany case bez wątpliwości będzie pasował do naszego urządzenia. Najlepiej poszukiwać etui dostosowanego wprost do wskazanego modelu telefonu.


Trzeba mieć na uwadze, że etui do telefonu powinno być dostosowane przykładowo do naszej pracy. Jeżeli pracujesz w dużej firmie, nie powinieneś raczej pokazywać się z etui w kształcie misia. Postaraj się więc, żeby case na telefon był dopasowany do sytuacji – właściwie można posiadać dwa modele i je wymieniać (modny case na telefon). Jeżeli przeważnie musisz ubierać się elegancko, postaw na etui skórzane albo zrezygnuj z krzykliwych kolorów i wzorów.
etui do telefonu


Wszystko uzależnione jest również od modelu komórki. Tradycyjne komórki najlepiej włożyć np. do futerału, który ochrania całą obudowę a kiedy telefon spadnie, nie rozbije się. Płaskie oraz nowe smartphony będą dobrze wyglądać w tzw. bumperach, jaki ochronią boczne krawędzie i tył urządzenia - nasz typ.


Decyzja co do etui zależy od nas oraz własnych wymagań czy oczekiwań.


Opłaca się jednakże wybrać case tuż po zakupie nowego urządzenia, żeby od razu ochronić go przed upadkami i innymi uszkodzeniami. Tak naprawdę etui to gadżet, w który musi zaopatrzyć się każdy właściciel telefonu, zwłaszcza ten mało roztropny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-30 14:24:49
Tagi: model, Urządzenia, firm, kupić, typ