gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Krótki opis najpopularniejszych typów telefonów z ekranem dotykowy, jakie LG miało kilka lat temu.

Patrząc na smartfony, jakie pojawiają się obecnie w sklepach, wywnioskować można, że wszystko idzie w stronę jak największych ekranów. Jednak nie każdemu takie nowoczesne, duże sprzęty będą odpowiadać, bo po prostu nie będą wykorzystywać ich możliwości.


Bor


Dlatego też wiele osób decyduje się na kupno używanego telefonu, jeżeli się trafi na zadbany egzemplarz, to na pewno posłuży on jeszcze długo. Dość ciekawie przedstawiają się wśród używanych aparatów telefonicznych urządzenia firmy LG, nawet spośród wypuszczonych parę lat temu trafić można na ciekawe modele - Ceneo.pl. Przykładowo lg gd880 posiada 3,2 calowy ekran dotykowy, dający bardzo wysoką jakość obrazu. Także systemowi operacyjnemu nic nie można nic zarzucić, wszystko funkcjonuje bardzo płynnie i bez żadnych przestojów.


Połączeniem telefonu dotykowego z klawiszowym jest lg gd900, uznawany przez wiele osób za jeden z najładniejszych sprzętów tego typu, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Ten model telefonu działa bardzo sprawnie, jednak pewnym minusem jest system operacyjny, dla którego nie ma dużej ilości aplikacji. Zanim na rynku panować zaczął Android, wytwórcy telefonów z dotykowymi ekranami instalowali swoje własne systemy, i podobnie było przy modelu lg gm360.
Urządzenie to w latach, jakich ukazało się w sklepach oferowało naprawdę sporą funkcjonalności i długi czas czuwania, przez co cieszyło się sporym zainteresowaniem (warto przekonać się samemu). Niezwykle podobnie sytuacja miała miejsce z kolejnym modelem tego producenta, mającym swój debiut w roku 2010, to znaczy lg gs290.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-29 15:50:50
Tagi: firmy, firm, miejsce, sprzęty, możliwości