gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Gdzie możemy wykorzystać kamery GoPro?

Niewielka, nadzwyczaj lekka przenośna kamera cyfrowa, która notuje materiał w jakości HD jak też jaką w prosty sposób możesz przymocować do kasku - niby nic wielkiego


.


Jednak to właśnie ów rynsztunek parę lat temu zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie manifestują co się u nich dzieje, czego doświadczają. Obserwujący tego rodzaju filmy każdy może poczuć się ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w nagranym materiale. To nowe życie w kamery cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Stała się ona koniecznym elementem fanów białego szaleństwa, a także amatorów skydivingu, bungee, wspinaczki, jazdy bicyklem po górach bądź jazdy na deskorolce. Najogólniej mówiąc odbiorców przeróżnego typu sportów (mniej bądź bardziej ekstremalnych), jakich wyczyny możesz łatwo odnaleźć na YouTube - sprawdź kamery sportowe.
www
Napisał: Diriye Amey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4
Napisał: Alan Klim
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kamera sportowa GoPro udowodniła, że nawet jednostka nie mająca praktyki w kręceniu obrazów, może kreować materiały wideo, które przyciągną do siebie niezwykle wielu ludzi w internecie. Jednakże w szerokim zakresie pojęta tematyka sportowa to nie jedyna płaszczyzna, na jakiej kamery GoPro są użytkowane. Firma planuje wypuścić w 2015 roku linię dronów wyposażonych we wspomniane kamery cyfrowe. Jest to kolejne potwierdzenie na to, że GoPro nie chce, by jego grupą adresatów byli tylko osoby uprawiające dyscypliny sportowe. Zamierza iść dalej ze swoim rozwiązaniem w faktyczność zwyczajnego klienta - skocz na camonboard.pl.


.


Niedawno okazało się, że z możliwości kamer GoPro korzystają również amerykańscy kosmonauci. Acz moim zdaniem gigantyczne pole do popisu znajduje się w… w szerokim zakresie rozumianej turystyce.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-17 16:48:55
Tagi: YouTube, sport, sprzęt, moc, typ