gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Case na telefon – ich główne przeznaczenie i aspekt modowy

Jeszcze kilka lat temu etui na telefon służyło jedynie do zabezpieczenia naszego smartfona. Do kupienia nie było wiele typów – jedyne co mogliśmy wyrbać to to z jakiego rodzaju tworzywa ma być zrobiony nasz case na telefon, a o różnych wzorach mogliśmy tylko pomarzyć, bowiem etui nie za bardzo różniły się od siebie wyglądem, jednak aktualnie sytuacja się zmieniła. I to jakiej! Tak jak obserwuje najnowsze trendy na wybiegach topowych projektantów, tak też śledzi się modę na etui.


etui do telefonu
Wciąż należy pamiętać ich najważniejsze przeznaczenie – mają one za cel ochraniać nasz smart fon, który z racji tego, że w większości wykonany jest z materiału, który łatwo może ulec zepsuciu, musi być chroniony. Z pewnością każdy z nas wie, że taki smart fon łatwo jest zniszczyć – mogą to zrobić zwykłe klucze w kieszeni, które zwyczajnie porysują nam ekran. Nie mówiąc już o upadkach, które zdarzają się stosunkowo często – ten komu upadł telefon na pewno wie o co chodzi. Trzeba powiedzieć, że niektóre modele smart fonów wyposażone są w specjalne szkło, które jest wytrzymałe na wszelkiego typu upadki, jednak duża część telefonów, zwłaszcza tych z niższej półki jest narażonych na takie upadki. Tutaj więcej: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=1582.


I właśnie do tego być używany case na telefon – aby go ochraniać, jednak ich różnorodność obecna na rynku zachwyca, bowiem jest ich naprawdę wiele. Odszukamy te proste, ale również te zrobione ręcznie, które charakteryzują się ciekawym wzorem. Obecnie już nie tylko sklepy, które sprzedają wyłącznie telefony specjalizują się w sprzedaży etui do telefonu, takie akcesoria pojawiły się również w zwykłych sieciówkach. Świadczy to o ich wielkiej popularności. Coraz więcej osób zwraca swą uwagę nie tylko na praktyczność takie case na telefon, ale przede wszystkim na wygląd, który aktualnie jest niezwykle atrakcyjny – zwłaszcza te duże wykonane z gumy, które wyglądem nawiązują do postaci z bajek. Etui mogą być wykonane naprawdę porządnie i nierzadko z użyciem drogich tworzyw do jakich zalicza się z pewnością skóra, w związku z tym czasem koszt takiego etui jest niezwykle wysoka. Znane blogerki modowe niemal codziennie wymieniają swoje etui, tak by były dopasowane kolorystycznie do ich ubioru. Przy obecnej modzie ciężko jest nie ulec słodkim wzorom, jednakże pamiętajmy główne przeznaczenie takie etui. Nowa propozycja: LG K10.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-08 15:30:29
Tagi: model, etui, sprzedaż, miejsce, typ