gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakie zadania do zrealizowania stawiają sobie wytwórcy osprzętu elektrycznego, żeby w ten sposób sprostać wymaganiom klientów śledzących nowinki techniczne

Konsumentów możemy z grubsza podzielić na dwie podgrupy. Do jednej wliczymy tych, którzy specjalnie nie interesują się osiągnięciami nowoczesnej nauki, a do następnej tych, którzy wręcz przeciwnie, cały czas czytają gazety popularno-naukowe i stosowne reportaże w internecie. Duże znaczenie mają także wypowiedzi naukowców, którzy udzielają porad na antenie telewizji. Ci najbardziej wyedukowani klienci będą mieć wymagania, które mają być uwzględnione przez ogół wytwórców.


gniazdo elektryczne
Napisał: Jenny Ondioline
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aby dotrzymać kroku współczesnej nauce, tak jeżeli chodzi o materiały, jak i o sam gotowy produkt, trzeba zatrudnić ekspertów z tytułem naukowym, którzy znają na wylot światowe trendy, a także wymagania klientów. A po stworzeniu projektu, razem z marketingowcami zaplanować strategię promocji. W jakimkolwiek wypadku nie wolno zapominać o elektrykach, którzy koncentrują się na pracy i tylko z rzadka sięgają po prasę - oni także powinni poznać rozbudowaną propozycję, aby polecać ją własnym klientom, przecież najwyższej jakości moduł podtynkowy (warto nad nim się zastanowić) może pojawić się na rynku zupełnie niepostrzeżenie
.
włącznik
Napisał: Paal Leveraas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tradycyjne włączniki światła, które najczęściej możemy zobaczyć w naszych domowych wnętrzach, właściwie niczym się nie wyróżniają. To śnieżnobiałe plastikowe kwadraty, które pełnią role bardziej utylitarne niż dekoracyjne. Zresztą mniejsza o prezencję, bo, jak pouczał Cyceron, to kwestia prywatnych gustów. Producent włączników nie może się skupić jedynie na estetyce, liczy się także oszczędność prądu. A niższe opłaty klient może otrzymywać, jeżeli na domowych ścianach zamontuje ściemniacze (przystosowane do różnych obciążeń). Umożliwiają one regulować natężenie światła żarówek, co bywa korzystne nie tylko z powodów czysto ekonomicznych. Mocny snop światła może przeszkadzać członkom rodziny, którzy wcześniej poszli spać, a i dzieciaki prędzej zasypiają, gdy w pokoju panuje półmrok. Wydaje się więc, że ściemniacze będą kupowane coraz częściej, a być może w niedalekiej przyszłości zupełnie wyeliminują standardowe włączniki.


Oszczędność energii to jedynie jedno z wyzwań, jakim są zmuszeni sprostać producenci akcesoriów elektrycznych. Następnym bywa zaprojektowanie oraz wykonanie osprzętu dla inteligentnego budynku. Ponieważ taki obiekt jest naszpikowany elektroniką, to w pokojach trzeba rozlokować mnóstwo czujników, a to wiąże się z dostosowaniem istniejącej instalacji elektrycznej. Trzeba również kupić moduł podtynkowy, większych gabarytów puszki oraz jednostkę sterującą. Wszystkie wymienione elementy inteligentnego budynku powinny być wyprodukowane z należytą starannością, żeby zbyt często nie ulegały usterkom.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:41:41
Tagi: projekt, światło, technika