gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Dlaczego zmienia się obecnie tak często telefony komórkowe, jak wygodnie da się przedłużyć umowę z operatorem.

Rynek telefonów komórkowych i smartfonów rozwija się w niesamowitym tempie. Co chwilę wypuszczane są nowe modele, posiadające wyświetlacz o większej przekątnej, wydajniejszy procesor czy jeszcze pojemniejszą pamięć. W praktyce obecnie czas życia typowego urządzenia wynosi dwa lata, bo także i tak długo trwa typowa umowa, jaką się podpisuje z firmą telekomunikacyjną. A że klienci przyzwyczaili się do tego, że razem z podpisaniem kolejnej umowy dostają kolejny aparat, to operatorzy komórkowi tak naprawdę nie mają innego wyjścia, jak te telefony przy przedłużeniu przekazywać.
galaxy
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Rzecz jasna nie dotyczy to każdej taryfy, bo część z nich obowiązuje bez nowego aparatu, ani też kart przedpłaconych, z jakich jedną z najpopularniejszych jest play fresh. Lecz w dużej części jakiś smartfon można jednak znaleźć, i klient po podpisaniu umowy otrzymać go może za niewielką dopłatą. Rzecz jasna należy pamiętać o tym, że tak naprawdę nowego urządzenia G8 nie dostanie się za darmo czy za popularną złotówkę, ale będzie trzeba za niego odpowiednio zapłacić - ceneo.pl/40777537. Może to być albo pod postawią wyższego abonamentu albo w opłacie początkowej, jednak w żadnym wypadku operator do tego interesu nie dołoży.


play fresh
Napisał: Creative Technology
Na podstawie: Creative Technology
g8
Napisał: annieo76
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Obecnie coraz częściej promowany jest wśród firm telekomunikacyjnych internetowy kanał sprzedaży, zamiast angażowania do tego konsultantów. Po pierwsze w serwisie internetowym klient może liczyć na znacznie lepsze ceny. Jeśli przykładowo za nowy Samsung Galaxy miałby dodatkowo dopłacić dwieście złotych, to w sieci będzie już jedynie pięćdziesiąt lub jeszcze mniej - chcę kupić galaxy. Kolejnym plusem takich umów przez internet i składania zamówień jest możliwość dokładnego sprawdzenia parametrów.


Przykładowo można sobie wybrać kilka modeli smartfonów, wcisnąć przycisk porównaj telefony i po paru chwilach otrzyma się kompleksowe zestawienie wszystkich możliwości i funkcji, jakie one mają. Dzięki temu można szczegółowo sprawdzić, czym się charakteryzuje dany model urządzenia i dowiedzieć się, czy będzie on spełniał wszystkie oczekiwania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-01 09:12:09
Tagi: czas, komplet, klienci, wymagania