gelaskins-polska.pl

dla lepszych rozwiązań

Jakiego rodzaju kamer do rejestrowania sportów ekstremalnych warto używać?

Współcześnie sportowcy trenujący sporty ekstremalne wykorzystują podczas trenowania kamery do rejestrowania. Sklepy oferują szeroką ofertę kamer, które różnią się nie tylko firmą, ale również właściwościami i wartością. Zatem jak znaleźć dobry model? Czym się kierować: lekkością, sposobem montażu, a może łatwością używania? Przed zakupem należy się zastanowić jaka będzie częstość stosowania kamery i w jakim rodzaju warunkach. Jeżeli zaczynamy przygodę ze sportami ekstremalnymi to nie warto zainwestować w droższy osprzęt, ale tani łatwy w obsłudze.
gopro hero 4
Bardzo istotnym warunkiem, którym warto się sugerować przy wyborze kamery jest osłona. Bez sprzecznie musi być mocna i odporna na wszelkie wstrząsy. Należy również znaleźć model wodoodporny z odpowiednim pokrowcem. Niektóre marki które produkują kamery np. gopro hero 4 session mogą posiadać w zestawie obudowę prostą i obudowę, która wytrzyma nawet w trudnych okolicznościach. Obudowa powinna mieć przemyślaną konstrukcję powinna być przede wszystkim funkcjonalna dla przykładu guziki muszą być takie, aby można je było uruchamiać nawet w grubych rękawiczkach. Kamerki gopro hero 4 (ile kosztują gopro hero 4) są często nabywane przez uprawiających sport, ponieważ przykładowo ich montaż do kasku jest stabilne, a to jest czynnik, który warto brać pod uwagę kupując kamerkę. Niektóre firmy między innymi model gopro hero 4 session posiada w komplecie także dodatkowe zamocowania, dzięki którym osprzęt jest nie tylko stateczniejszy, lecz przede wszystkim bezpieczniejszy.


Inne parametry, na które warto zwrócić większą czujność to obiektyw, odpowiednia rozdzielczość, bardzo ważna jest również liczba klatek - > sprawdź przykłady. Przy zaawansowanych typach kamera posiada ekran LCD umożliwiający podgląd nagranego filmu. Są kamery, które posiadają w zestawie dodatkowe elementy np.: pilot zdalnego sterowania, inne fachowe zamocowania czy wodoodporne etui.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-28 11:55:32
Tagi: sport, marki, firm